• 005

  Bláznit je lidské, být dokonalý božské ...a já nejsem dokonalý

 • 004

  Každá bolest skrývá své pozitivum.

 • 003

  Na konci tunelu je vždy vidět světlo.

 • 002

  Lidská blízkost je silnější, nežli jakýkoliv jiný medikament.

 • 001

  Nikdy neříkej, že se k nám nedostaneš.

Logo
PDZ

Zahájení výstavy v rámci spolupráce Komunitního centra Klub Art 13 - Spolu v umění a Ateliéru dušetvorby Kvark, z.s.  Vernisáž proběhne 2/7/2020 v 16:00. Adresa - Klub Art 13, Panská 13, Brno.

Tvorba je věnovaná výtvarníkům s mentálním či duševním handicapem a bude k vidění ve dvou patrech komunitního centra od 2.7 do 3.9 2020Výstava bude v době prázdnin k vidění tyto dny: úterý a čtvrtek 10:00 - 19:00.

Za každého zaregistrovaného Pomocníka dostaneme 50 Kč, ale pozor, akce k zaregistrování je omezena jen na 3 dny, a to od pondělí 8. do středy 10. června 2020 (platí od půlnoci do půlnoci). Děkujeme Všem zůčastněným.

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné.

👉 bit.ly/50Kc-pro-Kolumbus 👈 . 

Společnost Tesco vyhlásila celorepublikovou soutěž neziskových organizací. Rozdělila republiku na devadesát mikroregionů a v každém z nich vybrala tři místní sdružení, které se ucházely o podporu svých projektů ze strany veřejnosti. V jedné z pražských oblastí soutěžil spolek Kolumbus se svým projektem ‚Ruku v ruce společně pro Prahu‘.

Více na našem portálu produsevnizdravi.cz

Vernisáž s psychiatrické léčebny Brno (hlavně klienti z Černovic). Byla zde recitace básní, představení kresby, ale i zdařilé vyšívání čtvero období.

Copyright © 2020 - Spolek KOLUMBUS