• 005

  Bláznit je lidské, být dokonalý božské ...a já nejsem dokonalý

 • 004

  Každá bolest skrývá své pozitivum.

 • 003

  Na konci tunelu je vždy vidět světlo.

 • 002

  Lidská blízkost je silnější, nežli jakýkoliv jiný medikament.

 • 001

  Nikdy neříkej, že se k nám nedostaneš.

Logo
PDZ

Dne 28. dubna 2021 Spolek KOLUMBUS dostal cenný dar pro další rozvoj naší organizace. Kongresové centrum Praha, a.s. se rozhodlo nám věnovat 5 nepotřebných počítačů. Darovací smlouvu s námi podepsal obchodní a marketingový ředitel Ing. Jan Ferjenčík.

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo? 🙏

Vážení členové a příznivci Spolku KOLUMBUS, letošní rok je pro nás výjimečný, protože slavíme dvacet let činnosti našeho spolku. Bohužel současná situace nám dovoluje pouze omezeně vykonávat naši činnost. Přesto bychom vás rádi seznámili s aktualitami za uplynulé období a s plánovanou činností.

I letos nás podporovala Praha 10 a NADACE ČEZ. Doufáme v další spolupráci a děkujeme. Nafotili jsme pár fotek k propagaci.

V posledních měsících sužuje celý svět pandemie nemoci COVID- 19, kterou způsobil nový koronavirus. Aktuální situace v České republice není úplně ideální, i když nárůst počtu nakažených v posledních dnech zpomalil. Vláda vyzvala občany k tomu, aby omezili své kontakty, co nejvíce zůstávali doma a ven chodili jen na základní nákupy, do práce, případně do přírody. Další vývoj situace může ovlivnit každý z nás. Každý by se měl snažit, aby neonemocněl, tedy nepotřeboval lékařskou péči, která má jen omezené kapacity, a také aby nepřenášel virus na další lidi. Abychom zůstali zdraví, je dobré dodržovat určitá pravidla. Doporučení se dají rozdělit do dvou kategorií.

Copyright © 2021 - Spolek KOLUMBUS