Přijali jsme pozvání účastnit se odborné konference „Efektivní nemocnice 2018 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“. Této konference se budou účastnit 2 naše pracovnice v přímé péči o nemocné.

13. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2018 – Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, která se bude konat ve dnech 27. – 28.  listopadu 2018 v Clarion Congress Hotel Prague - Vysočany.

Pozvání do 1. diskusního bloku odborné konference přijal ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, který zde bude společně s lídry ve zdravotnictví diskutovat o strategii českého zdravotnictví a kde jej vidí za 10 let.

Záštitu nad odbornou konferencí doposud přijali:

• Mgr. Radek Vondráček – předseda, Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky
  • Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch – ministr, Ministerstvo zdravotnictví České republiky
  • Ing. Jaroslava Němcová, MBA – ministryně v letech 2017 - 2018, Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky
  • JUDr. Alena Schillerová, Ph.D. –  ministryně, Ministerstvo financí České republiky
  • Mgr. Irena Storová – ředitelka, Státní ústav pro kontrolu léčiv
  • prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA – rektor, Univerzita Karlova
  • Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová – hejtmanka, Středočeský kraj
  • Mgr. Jana Vildumetzová – hejtmanka, Karlovarský kraj
  • Mgr. Ivana Stráská – hejtmanka, Jihočeský kraj
  • MUDr. Jiří Běhounek – hejtman, Kraj Vysočina
  • Bc. Josef Bernard – hejtman, Plzeňský kraj
  • JUDr. Bohumil Šimek – hejtman, Jihomoravský kraj
  • Jiří Čunek – hejtman, Zlínský kraj
  • Ing. Radek Lacko – radní pro oblast zdravotnictví a bydlení, Hlavní město Praha
  • MUDr. Přemysl Sobotka – náměstek hejtmana, Liberecký kraj
  • RSDr. Stanislav Rybák – náměstek hejtmana, Ústecký kraj
  • MUDr. Martin Gebauer – náměstek hejtmana, Moravskoslezský kraj
  • Mgr. Michal Mariánek – náměstek primátora, Město Ostrava

Aktuální podobu programu konference naleznete na webových stránkách organizace HealthCare Institute zde.